Pro informace o volných hodinách naleznete v sekci rezervace kurtu. (vpravo nahoře)


Rozvrh zimních tréninků tréninky naplno zahájíme od 30.10. Návrh viz níže.






KURT-1
 

8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00
Po


















Fanda
Peta
Oliver
Kuba.
Zita
Natálka
Anicka, Mat?j
Terezka K., Terezka

Ondra L.
Terezka V.
Maja, Aja
Robik, Ella B.
Janicka
Klárka
Anicka
Stelca
Filip
David

Út

















Eliška
Kamil

Kevin


Tadeáš R.
Máša

Saša
Veronika G.

Ája
Emminka

Filip


St











Iva


Risa


Anicka
Marketa
Fanda
Nikolka
Ája
Natálka

Terezka Z.
Kamil

Anicka B.,Eliska Z.,
Sam, Ella,
Robik, Terezka S.,
Filip





Čt

















Ája


Tadeáš R.


Dasa
Tomáš

Anicka Ch.
Jana K.

Oliver
Jul?a
Lucka P.
Ondra
Standa
















Tobiáš H.
Kamil
Kevin
Tadeas S.
Tomas K.

Eliška K
Terezka ?.
Christianne
Karolína
Jakub
Patrik
Ani?ka B.
Eliška Ž.
Petra
Jana

Anetka Dl.
Nela




So





Kristynka


Klara H.


Zita


Terezka Z.
Kamil
Veronika S.
Stelca
Terezka C.


Nikolka
Fanda

Ondra
Standa
Kája
Máša
Lukas







Ne




































Legenda
   Možnost objednání trenéra nebo kurtu (případné náhrady hodin)
   Možnost objednání kurtu
   Trénink v Sokolovně na Buštěhradě
   Trénink v tělocvičně ZŠ Buštěhrad
   Trénink v tenisové hale Kladno
   Obsazené hodiny



KURT-2

8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00
Po



































Út



































St



































Čt







































































So



































Ne




































Legenda
   Možnost objednání trenéra nebo kurtu (případné náhrady hodin)
   Možnost objednání kurtu
   Trénink v Sokolovně na Buštěhradě
   Trénink v tělocvičně ZŠ Buštěhrad
   Trénink v tenisové hale Kladno
   Obsazené hodiny


NOVINKY


Turnaj dorostu 28.7.-29.7
2018-08-02 20:53:29

O víkendu se u nás konal další turnaj, tentokrát dorostu. Byly k vidění skvělé výkony.Vítězem se stal Jiří Jindáček, porazil Patrika Hovorku 6/2, 6/2. Gratulujme. Z dívek vyhrála Sychrovská, porazila Drudíkovou 6/3, 6/2



Turnaj dospělých dne 21.7.-22.7
2018-08-02 20:30:55

O víkendu se u nás konal turnaj dospělých Gratulujeme k vítězům a děkujeme všem za účast.V singlech zvítězil Petr Hudeček nad Lukášem Pencem v poměru 6/1, 6/0 a Tereza Mlynářová nad Janou Sedláčkovou v poměru 6/3, 7/6.



Jsme i na facebooku
2018-06-15 10:59:41

TK Tenisek Buštěhrad



Nový členský formulář
2018-03-06 22:40:14

ZDE


























Město Buštěhrad

EMOT-medico, s.r.o.

Mtrans - Martin Dvořák